Aronpolymer invite you for buy the best product.

Complete the below form for consulting.

لیست قیمت انواع رزین مجسمه سازی

What you will read...

شرکت های صادرکننده رزین مجسمه سازیترکیبات موجود در رزین مجسمه سازیقیمت رزین مجسمه سازی ایرانی و خارجی آموزش ساخت مجسمه های پلی استرارائه رزین مخصوص مجسمه سازی در کرمانتولیدکننده انواع رزین مجسمه سازی معرفی دستگاه های خشک کن رزین

رزین مجسمه سازی ماده ای است که در مجسمه سازی و کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. رزین پلی استر در ابتدا به صورت مایع در غلظت مربا است، اما وقتی با سخت کننده مخلوط شود، پس از مدتی دما بالا می رود و مانند ژله می شود و سپس سخت و سفت می شود. در این مقاله می خواهیم به آموزش ساخت مجسمه توسط انواع رزین مجسمه سازی یپردازیم. 

لیست قیمت انواع رزین مجسمه سازی

شرکت های صادرکننده رزین مجسمه سازی

شرکت های صادرکننده رزین مجسمه سازیشرکت های صادرکننده رزین سود بسیار خوبی را از این طریق کسب می کنند. رزین مورد استفاده در مجسمه سازی یکی از رزین های پلی استر اشباع نشده است. در ابتدا به صورت مایع غلیظ است که پس از مخلوط کردن با ماده شیمیایی به نام سخت کننده، دمای آن بالا می رود و به شکل ژله می شود. بیرون می آید و بعد سخت و قوی می شود. تا زمانی که این ماده مایع باشد، بوی بسیار بد و منزجر کننده ای می دهد و مصرف بیش از 5 کیلوگرم در روز بسیار مضر است، مگر اینکه محلی که فعالیت در آن انجام می شود دارای تهویه مناسب و استاندارد باشد. البته این بو بعد از سخت شدن کاملاً از بین می رود. در حال حاضر، تهیه رزین پلی استر مجسمه ای توسط بسیاری از مراکز اصلی فروش و آژانس های موجود در سراسر کشور انجام می شود. نمایندگی ها این محصولات را بصورت مستقیم و مستقیم عرضه می کنند و شما می توانید از پلی استر برای مجسمه سازی با هر قیمتی که دوست دارید با قیمت اصلی تهیه کنید. مجسمه های پلی استایرن در این مراکز اشباع شده یا ترموپلاستیک و غیر اشباع یا ترموستات عرضه می شوند. گرمانرمها نوعی رزین است که هنگام ذوب شدن در هنگام گرم شدن و هنگام خنک شدن، جامد می شود. از طرف دیگر ترموستات تركیباتی هستند كه اگر در معرض دمای زیاد قرار بگیرند، ذوب و تجزیه نمی شوند. پلی استرهای غیر اشباع یا ترموستات نوعی ماده پلیمری است که با ترکیب مایعات چسبناک با رنگ زرد بدست می آید و مشتق است. آنها ترکیبی از اسید و الکل هستند و به آنها مونومر گفته می شود. همه این ترکیبات پلی استر باعث مقاومت در برابر آتش رزین پلی استر شده و از ظرفیت احتراق آنها می کاهند. رزین های پلی استر اشباع شده نیز دارای پیوند استر هستند و از ترکیبی از الکل چند فاکتور و یک اسید چند منظوره ساخته می شوند. خواص این نوع پلی استر بستگی به سیستم پخت و پز، عوامل کنترل در حین روان شدن، کندانسورها و مواد آغشته سازی دارد و هرچه روند کار منظم تر و دقیق تر باشد، اثربخشی آن بیشتر خواهد شد. پلی استر مجسمه ای که در این مراکز فروخته می شود:

مقاومت حرارتی بالا

خالص بودن

استحکام کششی و خمشی مناسب

مقاومت مکانیکی عالی

وزن و ضخامت مناسب

مقاوم در برابر رطوبت

مقاوم در برابر مواد شیمیایی، تغییرات جسمی و آب و هوا

وجود مواد شتاب دهنده برای تسریع روند خشک شدن

ترکیبات موجود در رزین مجسمه سازی

رزین یک ترکیب طبیعی یا مصنوعی است که بسیار چسبناک است و تحت شرایط خاصی سخت می شود. این ماده معمولاً در الکل محلول است اما در آب محلول نیست. این ترکیب بسته به ترکیب شیمیایی مورد استفاده، به روشهای مختلفی طبقه بندی می شود. همچنین از آن به طور گسترده ای در هنر، تولید پلیمر و غیره استفاده می شود. رزین طبیعی از گیاهان به دست می آید. بهترین نمونه شربت کاج است که بوی تندی دارد. همانطور که می دانید این ماده بسیار چسبنده است، اما به مرور زمان سخت می شود. رنگ رزین گیاه از قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره متفاوت است و میزان سختی و کدورت متفاوت است. برخی از آنها به دلیل داشتن ترکیبات موجود در رزین بسیار بی ثبات هستند. تشخیص نادرست درختان رزینی همچنین ممکن است گاهی منجر به بروز حوادث شود که برخی از آنها حاوی هپتان هستند که یک هیدروکربن قابل اشتعال و انفجار است. تیره رنگ رایج رزین های گیاهی است. کهربا در سایر رنگهای نادر مانند آبی نیز یافت می شود. انسان ها هزاران سال است که از رزین های طبیعی استفاده می کنند. از رزین کاج برای آب بندی قایق ها، مومیایی کردن اجساد، ظروف مواد غذایی و موارد دیگر استفاده شده است. همچنین در ساخت لاک، لهستانی، جوهر، عطر، جواهرات و بسیاری اشیاء دیگر استفاده می شود. با پیشرفت فناوری، انسان پی برد که می تواند به پلیمر تبدیل شود و پس از مدت کوتاهی رزین های مصنوعی کشف شد. در بیشتر موارد، پلیمرها با رزین های مصنوعی ساخته می شوند که ارزان تر و تمیز کردن آن آسان تر است. 

قیمت رزین مجسمه سازی ایرانی و خارجی

قیمت رزین مجسمه سازی ایرانی و خارجی قیمت هر بشکه رزین پلی استر مجسمه ای برای مصرف کنندگان عمده این محصول قابل توجه است. انواع مختلفی از رزین وجود دارد که یکی از آنها نوع غیر اشباع و پلی استر است که یکی از مدل های بسیار مورد استفاده در ساخت مجسمه ها و صنایع دیگر مانند ساخت قایق یا تزئینات است. رزین ها در انواع مختلفی قرار می گیرند. در صنایع مختلف می توانید اثری از مصرف آنها را پیدا کرده و مشتری های مختلفی را برای آنها پیدا کنید.

اگر بخواهیم از منظر حرفه مجسمه سازی به این محصولات نگاه کنیم، می توانیم انواع رزین های مجسمه سازی را برای سه گزینه زیر خلاصه کنیم:

رزین آکریلیک

رزین اپوکسی

رزین پلی استر

از آنجا که رزین پلی استر مایع است، بدیهی است که به شکل بشکه ذخیره و فروخته می شود. حجم زیادی برای ذخیره این محصول وجود دارد. استفاده از بشکه فقط حفظ رزین پلی استر آسان نیست. حمل و نقل و خرید و فروش آسان خواهد بود. امروزه برای خرید و فروش فله رزین پلی استر، تهیه بشکه از این محصول متداول است. اکنون قیمت هر بشکه رزین پلی استر را پرداخت خواهیم کرد. . این محصول در بازار با نرخ های مختلفی روبرو است. کدام شرکت رزین پلی استر، کیفیت آن و نوع ایرانی بودن یا خارجی بودن آن، بر قیمت هر بشکه رزین پلی استر تأثیر می گذارد. البته ناگفته نماند که حجم خرید نیز می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد. هزینه این محصول موثر خواهد بود. مراکز مختلفی در زمینه فروش رزین فعال هستند که جدیدترین آنها را می توان در مورد قیمت هر بشکه رزین پلی استر با نرخ فعلی سؤال کرد. امروز فضای مجازی نیز می تواند مکان مناسبی برای دریافت قیمت روز باشد. بسیاری از افراد به مجسمه سازی بسیار علاقه مند هستند و به همین دلیل از مجسمه های مختلفی برای تزئین خانه های خود استفاده می کنند. اجساد مجسمه ها از رزین ساخته شده اند. به همین دلیل تولید کنندگان مختلف از رزین های مجسمه سازی استفاده می کنند تا انواع مختلفی از مجسمه ها را به شکل های زیبا ایجاد کنند. این تولید کنندگان می توانند با ارزان تر ساختن این نوع محصول با قیمت بهتری تولید کنند. برای این منظور، آنها می توانند به سایت های فروش رزین مجسمه مراجعه کنند. در این سایتها آخرین لیست قیمت رزین مجسمه سازی امروز در سال 1998 اعلام و ارائه شده است که ارزانتر از بازار رو در رو است.

آموزش ساخت مجسمه های پلی استر

از رزین پلی استر می توان در مجسمه سازی، تولید سنگ مصنوعی و کارهای صنعتی استفاده کرد. رزین پلی استر با خشک کن (سخت کننده) مخلوط می شود و پس از مدتی دمای آن افزایش می یابد. ژله مانند می شود. هنگامی که پلی استر سخت می شود، مولکول ها نزدیک به هم هستند و بخشی از محلول بخار هستند. سرانجام، حجم پلی استر پس از بستن کمی کاهش می یابد. و این مواد (پلی استر سخت) دیگر نمی توانند به حالت مایع برگردانند. و بهترین درجه برای کار. دما با مواد پلی استر 20 است. پلی استر مایع اگر بیش از پنج کیلوگرم در روز مصرف شود زیرا بوی تند دارد. این کار باید در محلی با تهویه مناسب انجام شود که در آن کمتر از پنج کیلوگرم در روز برای استفاده داخل بدن مضر نیست. برای جلوگیری از چسباندن رزین پلی استر به اشیاء خاصی مانند چوب، باید از فیلم یا پارافین استفاده کنیم. فیلم چیست؟ فیلم نوعی مایع است که با قلم تراشیدن روی سطح قالب مالیده می شود. پس از خشک شدن، یک لایه نازک از نایلون به دست می آید. شرایط ذخیره سازی رزین پلی استر: رزین پلی استر باید در مکانی تاریک و خنک نگهداری شود. استفاده از ارز رزین پلی استر: وقتی از کیفیت خوبی برخوردار باشد، به دوازده ماه (یک سال) می رسد. هنگامی که پلی استر بسته و سخت است، دیگر سمی و سخت نیست. یاد بگیرید که از سیلیکون برای ساخت مجسمه پلی استر استفاده کنید. و یک رزین یا هر قطعه دیگر از رزین پلی استر تهیه کنید. وقتی یاد می گیرید که از هر قطعه قالب بگیرید، این توانایی را پیدا خواهید کرد. شما می توانید قطعات زیادی را خودتان تولید کنید. قالب های سیلیکونی در صنایع مختلف استفاده می شود. ما همچنین از رزین پلی استر برای تولید و تکثیر طیف گسترده ای از قطعات مورد استفاده در صنایع مختلف استفاده می کنیم. در زیر چند نمونه از کاربرد این مواد آورده شده است:

1- ساخت قالب های سیلیکونی برای تولید هدیه پلی استر و نقوش کوچک

2- ساخت قالب سیلیکونی برای تولید انواع مجسمه های رزین و مجسمه های پلی استر در اندازه های کوچک و بزرگ

3- ساخت شمع های کوچک و بزرگ و قالب های فانتزی

4- ساخت تاج مبل ساخته شده از پلی استر بدین معنی است که می توانید هر نوع لایه استفاده شده در صنعت چوب را در قالب سیلیکون تهیه کرده و به راحتی با رزین پلی استر تولید کنید. یا مثلاً تولید دستگیره کشویی و کمد به شکل رزین و پلی استر

5- ساخت و تولید تاج های پرده ای و گل میخ های ساخته شده از رزین پلی استر

6- ساخت انواع قطعات خودرو به صورت فایبرگلاس

7- ساخت قالب های شکلات و مواد معطر با استفاده از سیلیکون بهداشتی

8- ساخت و تولید بدلیجات رزین

ارائه رزین مخصوص مجسمه سازی در کرمان

ارائه رزین مخصوص مجسمه سازی در کرمانمانند سایر شهرها، در کرمان هم عمده فروشی و هم خرده فروشی رزین مخصوص مجسمه وجود دارد. از نظر اقتصادی، هنگامی که هیچ لایه واسطه ای بین تولید کننده و خریدار وجود ندارد، مانند عمده فروشان، توزیع کنندگان و خرده فروشان، که هیچ ارزش افزوده ای را برای مشتری ایجاد نمی کنند، کالاها با قیمت اصلی آنها فروخته می شوند.

تولیدکننده انواع رزین مجسمه سازی

کارخانه مجسمه سازی رزین غیر اشباع پلی استر در تهران و بوشهر انواع رزین پلی استر اشباع نشده را در دو نوع رزین ایزو و رزین اورتو ولید می کند. از این رزین می توان در صنایع مجسمه سازی، ماکت، فایبرگلاس، خودرو، هوافضا و صنایع دریایی استفاده کرد. شاید شما بسیاری از مجسمه های زیبا و متنوع را در فروشگاه ها دیده باشید که وقتی آنها را به دست خود می گیریم، برخلاف تصورات قبلی بسیار سبک هستند. بیشتر افراد از مجسمه سازی به عنوان ساختاری بسیار سنگین ساخته شده از گل یا چوب و فلز فکر می کنند. اما امروزه از ماده ای به نام رزین پلی استر بیشتر در مجسمه استفاده می شود و می توان از آن برای تولید مجسمه هایی با وزن سبک تر، کیفیت بهتر و ارزان تر استفاده کرد. رزین پلی استر ماده ای است که در مجسمه سازی و مجسمه سازی استفاده می شود. از کارهای صنعتی استفاده می شود. پلی استر در ابتدا به صورت ماده مربا مانند است که با ترکیب شدن با سفت کننده، دمای آن را افزایش داده و سپس سخت می شود. مقدار سخت کننده هر رزین توسط کارخانه رزین پلی استر تعیین می شود. در بین مصرف کنندگان این رزین، اصطلاح رزین پلی استر که نام نوعی فیبر است، بیشتر به جای رزین پلی استر استفاده می شود. افزایش و کاهش رزین پلی استر زمان سخت شدن آن را تغییر می دهد. به طور کلی میزان سخت کننده مورد استفاده در رزین شفاف 2٪ است. اگر لایه ها نازک باشند، رزین خیلی دیرتر سخت می شود و قسمت بالا چسبنده می شود. در چنین حالتی بهتر است مقدار سفت کننده را به چهار درصد افزایش دهید تا سریعتر رزین به دست آید. در صورت ضخامت لایه ها، احتمال ترک خوردگی وجود دارد، در این حالت توصیه می شود مقدار سفت کننده را که می تواند تا یک درصد استفاده شود، کاهش دهید. کاتالیزور یا شتاب دهنده مایعی از ترکیبات کبالت است که به رنگ بنفش است. مقدار این مایع روی رنگ و زمان سخت شدن رزین پلی استر تأثیر می گذارد. بیشتر کاتالیزورها زمان سخت شدن را کاهش داده و رنگ رزین را زرد یا قرمز می کنند. معمولاً از پلی استایرن و سپس سخت کننده در تهیه پلی استر استفاده می شود. مدت زمانی که باعث سخت شدن رزین می شود بستگی به کاتالیزور و دما دارد. رزین های شفاف خیلی دیرتر از رزین های غیر شفاف به دست می آیند. اگر دمای محیط کمتر از 15 درجه باشد، رزین سخت نمی شود.

معرفی دستگاه های خشک کن رزین

معرفی دستگاه های خشک کن رزین دستگاه های خشک کن رزین بسیار کاربردی است. در بعضی از سیستم های اپوکسی امکان شروع یک واکنش (زنجیره) با اشعه ماوراء بنفش وجود دارد که به سرعت پخش می شود و رزین را در یک زمان نسبتاً کوتاه سخت می کند. رزین مورد استفاده در این فرمولاسیون یک مایع واضح و نسبتاً چسبناک است که یک بار تحت تأثیر اشعه ماوراء بنفش، دچار تغییرات اساسی می شود. این مکانیسم (سخت شدن) به سرعت پخش می شود و کل رزین فقط در چند دقیقه سخت می شود. رزین ها با خشک کن خشک می شوند و این بسته به دمای محیط و شرایط آب و هوا متفاوت است. اگر هوا گرم باشد و درجه حرارت کمتر از 20 درجه سانتیگراد نباشد، سرانجام رزین پلی استر بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشد و رزین اپوکسی حدود 10 ساعت طول می کشد تا خشک شود، مشروط بر اینکه خشک کن به درستی مخلوط شود. خشکی رزین می تواند به دلیل کمبود سختی در سیستم باشد. ظرف مخلوط کردن رزین اپوکسی ممکن است کاملاً خشک نباشد یا سطح کار یا هوا مرطوب باشد. مخلوط کردن اپوکسی و سخت کننده قوانین خاص خود را دارد. قبل از شروع کار باید درجه حرارت محیط و سطح کار بررسی شود، دمای هوا نباید کمتر از 10 درجه باشد و دمای سطح نباید کمتر از 5 درجه سانتیگراد باشد زیرا واکنش اپوکسی هاردنر و خشک شدن رزین در دمای پایین متوقف می شود و خشک شدن هوا خیلی خشک نمی شود رزین اپوکسی می تواند برای حداکثر دمای هوا باعث ایجاد 50 درجه سانتیگراد شود.

Zeinab Toloei

For More Information And Consulting Click Below Button.

Consulting and Ordering

Aronpolymer invite you for buy the best product.

Complete the below form for consulting.

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *